Klejenie i wulkanizacja taśm przenośnikowych - Trans-Pas

Profesjonalny serwis taśm przenośnikowych

Profesjonalny serwis taśm przenośnikowych

Profesjonalny serwis taśm przenośnikowych

Klejenie wulkanizacja taśm

Taśmy przenośnikowe to elementy, które narażone są na różne uszkodzenia mechaniczne, dlatego, aby uzyskać ich odpowiednią wytrzymałość zaleca się korzystanie z profesjonalnych usług specjalistów. Szukasz dobrego serwisu wulkanizacji taśm przenośnikowych, który świadczy fachowe usługi w zakresie łączenia, klejenia i progowania taśm? Zapraszamy do TRANS-PAS!

Klejenie taśmy przenośnikowychna zimno i na gorąco

Dzięki doświadczeniu oraz wykorzystaniu skutecznych metod jesteśmy w stanie zagwarantować odpowiednią wytrzymałość serwisowanej taśmy przenośnikowej. Działamy sprawnie i z pełnym zaangażowaniem, terminowo wykonując wszystkie zlecenia. Szybko określamy przyczynę awarii taśmy i usuwamy problem. W zależności od rodzaju taśmy przenośnikowej dobieramy najlepszą metodę klejenia – na gorąco przy użyciu pras hydraulicznych lub na zimno. Pomagamy, wyjaśniamy i doradzamy w sprawach eksploatacji przenośników taśmowych.

Klejenie i wulkanizacja taśm przenośnikowych

Łączenie, klejenie i progowanie taśm przenośnikowych to nasza specjalność. Klientom naszej firmy oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wulkanizacji taśm przenośnikowych – nie tylko szybko i skutecznie likwidujemy pojawiające się problemy, awarie i uszkodzenia, ale wskazujemy też ich konkretną przyczynę. Jeśli więc chcesz zapewnić taśmom długą żywotność oraz bezproblemowe działanie – skorzystaj z naszych usług!

Wulkanizacja taśm przenośnikowych – diagnoza, regeneracja i profesjonalny serwis

W codziennej pracy – w zależności od rodzaju, szerokości oraz ulokowania taśm przenośnikowych – korzystamy ze sprawdzonych i niezawodnych metod klejenia na gorąco oraz na zimno. Usuwamy wszelkie uszkodzone obrzeża i je zabezpieczamy, kleimy dziury i pęknięcia, sprawiamy, że powierzchnia taśm przenośnikowych wygląda jak nowa! Gwarantujemy, że jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie każdego przenośnika.

TRANS-PAS – profesjonalizm, doświadczenie, terminowość

Zajmujemy się między innymi demontażem zużytych taśm, montażem nowych oraz wykonywaniem trwałych połączeń. Oferujemy też różnego rodzaju taśmy przenośnikowe (nowe i używane) – zwykłe, temperaturoodporne, trudnościeralne, chevron, jodełka, olejoodporne, profilowane (ze zbierakami lub falbaną boczną) oraz ślizgowe z tkaniną od spodu. Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do kontaktu – działamy 24 godziny na dobę!